Eshop

Využití

Rychlá občerstvení a hospůdky

Pro ty z Vás, kteří vlastníte hospůdku, kiosek, či bistro a nemáte možnost vybudovat vlastní kuchyň, s našim jídlem, které se pouze ohřívá se rázem stanete vyhledávaným občerstvením.

Děti o prázdninách

Maminky a tatínkové, kteří o prázdninách máte svoje ratolesti doma a musíte jim denně připravovat jídlo = dítě od 3. třídy je schopno si naše jídlo ohřát v mikrovlnce samo.

Řidiči

Pro Vás řidiče, kteří trávíte většinu času na cestách, v zahraničí a žijete ve svých kamionech je naše jídlo naprosto ideální.

Do zaměstnání

V současné době již nemá zaměstnavatel povinnost zajišťovat zaměstnanci stravování, a tak si ráno do kabelky dáte náš kelímek a teplé a vydatné jídlo máte zajištěno.

Příliš zaměstnané ženy

Ženy, matky, manželky i vy moderní přítelkyně, baví Vás po náročném dni v zaměstnání stát u plotny a připravovat večeři? I vy máte čas od času nárok na malý odpočinek a tak využijte naší nabídky a vykouzlete vydatnou večeři, za 3 minuty máte hotovo!

Studenti

Studenti, můžete si zpestřit školní stravu našimi hotovými jídly a to jak na internátech, tak na vysokoškolských kolejích.

Vodáci

Ahój, naše domácí kuchyně může být s Vámi všude na vodě i na souši, navíc jsou kelímky lehoučké a nerozbitné.

Turisti

I pro Vás , kteří máte toulavé boty a rádi vyrážíte do přírody je připravena naše řada jídel a polévek.

Rybáři

Rybáři, vy víte co mají rády ryby, my máme to, co by mohlo na lovu chutnat Vám! Dobrou chuť a Petrův zdar!

Ženy na mateřské dovolené

Víme, že maminky na mateřské dovolené bojují s časem nejvíc, výchova a péče o dítě, domácnost, pochůzky po doktorech atd., tedy i pro Vás bude výhodou, když doma vytáhnete ze spížky náš kelímek a jenom jídlo ohřejete, ať už pro Vás, děti, nebo manžela.

Chalupáři

Zpříjemněte si pobyt na chatě či chalupě s domácím jídlem, aniž byste ho museli vařit a navíc se zárukou 2 roky můžete mít jídlo v zásobě vždy když přijedete.

Senioři

Jste v důchodu a nemáte čas? I pro Vás moudrá hospodyňka navařila dobré jídlo, kterým spoustu času ušetříte.
©2019 ŠVÉDA - QUALITY s.r.o. | Vytvořilo 
Reklamní centrum s.r.o.

sveda-quality.cz