Zde můžete zanechat váš vzkaz, dotaz nebo připomínku. 
Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Eshop

Vaše názory

32 comments on “Vaše názory”

 1. Objednávám již potřetí, oproti jiným hotovým jídlům stále výborné a neměnící se kvalita, z kelímků již mám pěkný sloup...

  1. Dobrý den,jsme rádi, že Vám naše výrobky chutnají. Přejeme hezký den a hodně zdraví v této době

 2. Dobrý den .Prosim Vas v ktorých obchodných sietach na slovensku dostať kúpiť vaše výrobky.Ďakujem za odpoveď.

  1. Dobrý den,naším výhradním distributorem pro SK je firma GASTROM, s.r.o. . Prosím kontaktujte obchodního ředitele pana Hupku-tel.: +421 948 058 002.
   S pozdravem

 3. Dne 20.12.2019 jsem zakoupil v supermarketu Kaufland váš výrobek kachní vesnická paštika s dobou trvanlivosti do 4.4.2020.vyrobeném v Hodoníně. Po otevření mě zarazila šedá vrchní vrstva a vůně po žluklém tuku. Po ochutnání jsem namazané pečivo vyhodil a zbytek hodlám reklamovat u prodejce, neboť tento výrobek je nepoživatelný, žluklý. Rozhodnutí o dalším postupu nechám na prodejci. Jelikož jsem se pohyboval v mlékárenské výrobě vím, že případná kontrola výroby z potr. a veter. inspekce není nic příjemného, záleží tedy na postupu prodejce.

  1. Dobrý den,Vaše zkušenost nás velice mrzí a určitě uplatněte reklamaci u prodejce. Jelikož této paštiky bylo vyrobeno zhruba 7000ks a neobdrželi jsme žádnou reklamaci, jediná možná příčina je, že se povolilo víčko na sklence.
   S pozdravem

 4. Dobrý den, chci se zeptat zda-li chystáte nějaké novinky v kategorii hotových jídel, často si vaše produkty kupuji, takže nějaká novinka by potěšila 🙂
  Děkuji,
  Hezký den.

  1. Dobrý den,vzhledem k současné situaci, kdy poptávka po našem sortimentu převyšuje naši nabídku, nejsme schopni konkrétně sdělit, kdy uvedeme na trh novinky. Děkujeme za pochopení a jsme rádi, že Vám naše výrobky chutnají.

 5. Chci poděkovat za výborný hovězí guláš, který děláte. Často si ho kupuji, jsem maximálně spokojen s kvalitou a jsem rád, že ji držíte stále stejnou na vysoké úrovni. Přeji hezké Vánoce a gratuluji k perfektnímu výrobku.
  Jiří Icha

  1. Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení, kterého si velice vážíme. Kvalita je pro nás důležitá. Přejeme i Vám hezké Vánoce

 6. Zelnou polévku bych mohl jíst třeba každý den. Fakt je super, mohu jen doporučit. Nic bych neměnil je přesně jak má být. Produkt kupuji již delší dobu a stále si tato polévka udržuje super kvalitu, což u jiných výrobců není vždy až tak pravda. Zelnou polévku s klobásou od tohoto výrobce mohu jen doporučit. (ochutnej a uvidíš) Oldřich

 7. Již jsem ochutnala více jídel - všechny výborné - není co dodat - prostě skvělé

 8. Dobrý den. Dnes poprvé jsem ochutnal vaše fazole s klobásou.. a doposud jsem nikomu nemusel psát o kvalitě ,ale tak výtečné jídlo jsem už dlouho nejedl. Jsem ten co si raději uvaří , ale poklona nad tím co děláte. Pokračujte tak jak doposud.

 9. Dobrý den,
  právě jsem ochutnal Váš "Moravský závitek z vepřové kotlety" a jde o mimořádně povedené jídlo, chutí zcela odlišné od konkurenčních. Měl jsem pocit, že jím právě připravený pokrm z čerstvých surovin. Obdivuji, že je možné garantovat trvanlivost 2 roky (plastový obal) u takto kvalitního výrobku (bez konzervantů).
  Měl jsem také možnost ochutnat výrobky "Játrová vesnická paštika" a "Kachní vesnická paštika", které rovněž považuji za špičku ve své kategorii.

  Zdraví
  Jirka

 10. Dostal jsem "Vepřové maso od sedláka". Bylo výborné a chutné. Rád bych ochutnal a kupoval i některé další výrobky. Jenže do Hodonína to mám trochu z ruky. Je nějaká prodejna i v Praze? Zatím jsem nic nenašel.

  1. Dobrý den, děkujeme za komentář. V Praze můžete naše výrobky najít v obchodech Kaufland a Billa nebo se obraťte na VO Glomex, VO Gespa a nebo VO Tamda Food.

 11. Dobrý den,jsem z Veselí nad Moravou a velmi nám chutná Dědova paštika. Velmi těžko se mi ale shání a teď již dlouhodobě není k dostání ani v okolí. Můžete mi, prosím, sdělit do kterých obchodních řetězců popř.obchodů tuto paštiku dodáváte?
  děkuji

  1. Dobrý den, jsme rádi, že Vám Dědova paštika chutná. V okolí Veselí nad Moravou můžete naše výrobky najít v Jednotách Coop.

 12. Dobrý den, dnes jsem si koupil Vesnickou játrovou paštiku a je úžasná, s hnusama od Hamé to nejde ani srovnat...

 13. Dobrý den,
  cestuji hodně a casto,vyzkousel sem hodně českých výrobků a musím říct že jste absolutní jednička na trhu.
  Hodne štěstí v novém roce vám přeji z Maroka kde samozřejmě konzumují vaše výrobky.
  Michal S. Kromeriz

 14. Výborná parta pracovníků firmy a skvělé vedení z vlastní zkušenosti můžu jen doporučit výrobky pana Švédy, skvěle vypadá a chutná mi Váš Boršč ,vykouzlil mi úsměv a vzpomínku na školní léta.
  přeji hodně pracovních úspěchů v nové roce a co nejmíň škarohlídů. 🙂

 15. Dobrý den,rád bych si objednal(mimo jiné) Poštoreckou už.krkovici se zelím(ve skle),ale i když je v nabídce,v e-shopu není.Je možné tento produkt objednat?Děkuji za informaci.Zeipl

 16. Dobrý den,
  máme v Plzni síť restaurací.Chtěli bychom dát na jídelníček Vaše husí játra v sádle. Chtěl bych se zeptat, zda zavážíte Plzeň.
  Děkuji Pavel Říha

 17. Zdravím, teď jsem měl hovězí guláš a byl naprosto vynikající! Klobouk dolů. Asi nejlepší prefabrikované hotové jídlo, co jsem snědl. Děkuji...příště zas 🙂

©2019 ŠVÉDA - QUALITY s.r.o. | Vytvořilo 
Reklamní centrum s.r.o.

sveda-quality.cz